Jdi na obsah Jdi na menu
 


První narozeniny

21. 5. 2007
ObrazekTak Cíbí oslavila své první narozeniny , zatímco jedna její sestřička Casandra je již zbonitována tak naše holka je stále jako malé štěndo .
Svůj další rok zahájila útěkem ze zahrady ( doděláváme plot) a zastavením traktoru o čemž si povídala obec ještě pár dní . Pro lepší zábavu , přibrala na tuhle akci ještě Vašíka , který se ale pravděpodobně zalekl té drzosti a zůstal viset u sousedů na zahradě , kde tiše a přikrčený vyčkával na osvobození .
To se mu dostalo až když na jejich výpravu upozornila Charlotta kňučením
u díry pod plotem , takže Cibi odchytit , Vaska přeručkovat přes plot ( ani nemukl) a odměnou jim bylo vyhubování . Vztek na samu sebe i na tu nezbednici mě přešel až navečer při grilování a pak se Cibi dočkala svých dárků .
Nejlepší dárek však přece jen dostal Vasko a to čtvrtku kuřete , která vyletěla malému Mírovi z ruky .S takovou rychlostí , s jakou jí ten malý čipera a pohotovec vdechnul jsem nepočítala i když o jejich chuti k jídlu vím již několik měsíců i já své .Nestačila jsem se ani nadechnout a celé stehno i s kostí bylo vdechnuto bez kousnutí ! Úžasní psi ! Kdo by se děsil ( jako já) , že by mohl nastat problém , děsil by se zbytečně . Čechounek si poradí s takovým
nečekaným přilepšením s přehledem .