Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bernard OD IRISH ANGEL - Výstava Kutná Hora Kačina - kl. výstavy loveckých psů a OV 7.5.2011

9. 5. 2011

V krásném prostředí zámku Kačina a za krásného počasí se vystavoval poprvé  malý  Bernard z vrhu B -  syn od Celebrita  Orest Kalimera  a Janek Melina Bohemica !

Ve stejný termín byla výstava klubová v Hrdoňově ale protože sem vezla ještě svého zákazníka skotského teriéra který měl také svou výstavní premiéru , rozhodla sem se spolu s majitelkou Baka  ( Bernard )  jet pro začátek na " lehčí typ  výstavy " a hlavně téměř za roh ...

Posuzoval pan Tibor Havelka  ( SK )  , zkušený rozhodčí , a myslím že  Velmi nadějný 1 a především krásný posudek pro takto mladého psíka je víc než vynikající . Vyzdvihl především perfektní skus , plnochrupost , osvalení , délku hlavy a výborný pohyb a předvedení  .

Ohodnotil kladně jeho pohyb , a lehce nadzvedlá ouška omluvil věkem psa a jeho aktivním chováním . :-))

Bak se krásně předvádí , s lehkostí  a elegancí , za což patří velký dík Marušce - p. Vrbenské - majitelce Bačíka , která ho drží zkrátka a vzhledem k tomu že je to zkušená pejskařka tak je i skvěle připravený . Je to krásný světle šedý pes vážící NECELÝCH 8,5 kg , s dobrým úhlením , plnochrupý , s výborným skusem  a krásnou hřbetní linií .

GRATULUJI  a děkuji majitelce p. Vrbenské a těším se na jeho další úspěchy .

Netrpělivě také čekám na výsledky na stránkách KCHČT kde byl jeho bratr Benjamin OD Arish Angel , v majetku  manž. Petrákových zkušených vystavovatelů a chovatelů ČT a Babeta OD Irish Angel  manž. Svobodových :-)

Příprava na výstavu Bernard OD Arish Angel  alias Bačík

 

 

 

 

 

 

 

 

Čekáme na posouzení u kruhu

 

 

 

 

 

 

 

 

V kruhu

 

 

 

 

 

 

 

 

obrazky-263.jpg