Jdi na obsah Jdi na menu
 


CH. Vasko Des Petits Roys de Mae

13. 4. 2007
Obrazek Stejně jako se Charlottou tak i s Vaskem to byla pouhá náhoda , které jsem ale ráda vyšla vstříc .Jednoho dne asi před dvěmi měsíci proletěl inzerát na tohoto psíka po psích servrech , byl to podivný inzerát , nebyl dán majitelkou psa , tak byla překvapená když jsem se ozvala .Vzhledem k tomu , že si však majitelé Vaska jeli pro jiného psíčka vzala mě paní za slovo a po několika týdnech se mi ozvali zda si Vaska koupím . Byla jsem za tu nabídku moc ráda , bude mít Cibinka alespoň kamaráda ve své váhové kategorii .
Od první chvilky si s Cibí padli do oka . Seznámení s Cherry už bylo o trošku dramatičtější . On je mladý pán sice gentleman ale nějaké výpady té mamutici prý nebude trpět a s okamžitou platností se ujal velení ve smečce .Prostě teriér jak má být !
Vaskova cesta k nám byla delší , původní majitelé si jej dovezli z Francie , absolvovali , bonitaci a několik výstav na kterých byl Vasko natolik úspěšný , že má titul junioršampiona - to píšu především proto , abych se jak se říká nechlubila cizím peřím .
Nevím , zda budeme pokračovat ve výstavní kariéře , zatím je podstatné , že klučík je u nás od prvních dnů jako doma a perfektně zapadl do naší mini smečky .
Obrazek
další foto zde :